SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
867 264 €
(7 813 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
111 m²
Grubenstrasse, Zwingen

spavaća sobaatypical
stan111 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese moderne Immobilie auf einer Ebene mit rund 111 m2 Fläche und dem grosszügigen Balkon bietet Ihnen ein tolles Wohngefühl. Mit einer hochwärmedämm...

Ostalo
Dob ponude: 37dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Grubenstrasse, Zwingen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IMMO FAMILY AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu