SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 345 431 €
(18 468 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
127 m²
Uetlibergstrasse, Zürich

spavaća sobaatypical
stan127 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Wohnen, wo andere Erholung suchenDie Wohnung liegt im beliebten Zürcher Stadtkreis Wiedikon - das Quartier zeichnet sich durch eine harmonische Mischu...

Ostalo
Dob ponude: 90dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Uetlibergstrasse, Zürich
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

VZ VermögensZentrum

Slični oglasi

Slično u inozemstvu