SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 049 971 €
(9 905 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
106 m²
Untere Eienstrasse, Ziefen

spavaća sobaatypical
stan106 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Civenne – Ihr neues Zuhause für die dritte LebensphaseWillkommen in Ihrem neuen Zuhause in Ziefen! Die Überbauung Civenne befindet sich in perfekter L...

Ostalo
Dob ponude: 30dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Untere Eienstrasse, Ziefen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ACAMA Immobilien AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu