SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
939 273 €
(9 992 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
94 m²
Sonnmattweg, Wohlen

spavaća sobaatypical
stan94 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Moderne 3.5-Zimmer-Gartenwohnung am Sonnmattweg 1, 5610 Wohlen
Diese Gartenwohnung zeigt, wie man heutigen Wohnkomfort Minergie Zertifiziert und Photo...

Ostalo
Dob ponude: 160dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Sonnmattweg, Wohlen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

von ZALAN & PARTNER IMMOBILIEN

Slični oglasi

Slično u inozemstvu