SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 228 437 €
(9 673 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
127 m²
Hauptstrasse, Wildberg

spavaća sobaatypical
stan127 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ehrikon gehört zur Gemeinde Wildberg (Bezirk Pfäffikon) im Kanton Zürich. Ehrikon vereint ländliche Ruhe mit einer hervorragenden Anbindung an die uml...

Ostalo
Dob ponude: 29dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Hauptstrasse, Wildberg
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Orgnet Immobilien AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu