SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 237 885 €
(10 147 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
122 m²
Mitteldorfstrasse, Wil (ZH)

spavaća sobaatypical
stan122 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

WHG 1.2 Etagenwohnung rechtsDas moderne Wohnprojekt "VIVA Wil" fügt sich dank seiner stimmigen Fassade perfekt ins Ortsbild ein.Alle Wohnungen sind na...

Ostalo
Dob ponude: 133dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Mitteldorfstrasse, Wil (ZH)
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Swisslife

Slični oglasi

Slično u inozemstvu