SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
979 218 €
(8 442 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
116 m²
Bergstrasse, Wauwil

spavaća sobaatypical
stan116 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese hochwertige Neubauwohnung aus dem Jahr 2023 präsentiert sich dank Erstbezug in einem nahezu neuwertigen Zustand. Der grosszügige Wohn- und Essbe...

Ostalo
Dob ponude: 67dana
Ažurirano: 67dana

Lokaliteti

Bergstrasse, Wauwil
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PREMIUM HOMES AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu