SUPA24
2 456 642 €
(15 748 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
156 m²
Gartenstrasse, Wallisellen

spavaća sobaatypical
stan156 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

An begehrter Lage an der Gartenstrasse 1 in Wallisellen entsteht mit «Vista Sole» ein exklusiver Neubau mit nur sechs Eigentumswohnungen. Ein Ort für ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 239dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Gartenstrasse, Wallisellen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Saronis Development AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu