SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 519 619 €
(8 442 € / m²)
Prodaja
6+
1
180 m²
Oberwaldstrasse, Waldkirch

spavaća soba6+
stan180 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Einzigartiges Wohnen mit Charakter und RaumgefühlDiese aussergewöhnliche 5.5-Zimmer-Attikawohnung im stilvoll umgebauten Schulhaus Steig verbindet his...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Oberwaldstrasse, Waldkirch
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Properti AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu