SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 100 928 €
(8 404 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
131 m²
Route d'Yverdon, Vuarrens

spavaća sobaatypical
stan131 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nestled in the heart of the charming commune of Vuarrens, the Résidence des Enchères offers 11 new apartments, from 3.5 to 5.5 rooms, designed to prov...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZaseban wcHodnikKuhinjski aparati

Ostalo
Dob ponude: 67dana
Ažurirano: 67dana

Lokaliteti

Route d'Yverdon, Vuarrens
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Omnia Lausanne

Slični oglasi

Slično u inozemstvu