SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 410 613 €
(11 562 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
122 m²
Route de Peney, Vernier

spavaća sobaatypical
stan122 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cet appartement de 3.5 pièces, au design exquis, est situé dans le canton prisé de Genève, dans la charmante région de Vernier. Le salon spacieux est ...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Route de Peney, Vernier
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Properti AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu