SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
723 867 €
(7 463 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
97 m²
Vaulruz

spavaća sobaatypical
stan97 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez « La Rietta », une nouvelle promotion immobilière composée de deux petits immeubles contemporains de 9 appartements chacun, idéalement situé...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Vaulruz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Reference 5 Immobilier SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu