SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
639 094 €
(6 328 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
101 m²
Grand-Rue, Val-de-Ruz

spavaća sobaatypical
stan101 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A NE PAS MANQUER - PROMOTION LES MIRABELLESCONSTRUCTION DE 10 APPARTEMENTS AU COEUR DU VILLAGE DE MONTMOLLIN Parfaitement situé dans le centre du char...

Ostalo
Dob ponude: 496dana
Ažurirano: 495dana

Lokaliteti

Grand-Rue, Val-de-Ruz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROXIMMO Agence immobilière

Slični oglasi

Slično u inozemstvu