SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 327 753 €
(34 941 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
38 m²
Chemin de Vernes, Val de Bagnes

spavaća sobaatypical
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement situé au centre de Verbier, entièrement rénové, il séduit par la qualité de ses matériaux, son parquet en bois massif et une atmosphère ch...

Ostalo
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 74dana

Lokaliteti

Chemin de Vernes, Val de Bagnes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Naef Prestige | Knight Frank Verbier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu