SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 217 107 €
(9 737 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
125 m²
Chemin de Profray, Val de Bagnes

spavaća sobaatypical
stan125 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

In der idyllischen Ortschaft Bagnes in der Schweiz erwartet Sie diese moderne 3.5-Zimmer-Wohnung mit einer Fläche von 125 m². Die Wohnung verfügt über...

Ostalo
Dob ponude: 66dana
Ažurirano: 66dana

Lokaliteti

Chemin de Profray, Val de Bagnes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Omnia Verbier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu