SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
681 764 €
(6 818 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
100 m²
Birkenweg, Uzwil

spavaća sobaatypical
stan100 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese gepflegte 4.5-Zimmer-Eigentumswohnung im Erdgeschoss überzeugt durch einen praktischen Grundriss, grosszügige Räume und hohen Wohnkomfort. Die m...

Ostalo
Dob ponude: 16dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Birkenweg, Uzwil
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Raiffeisen Immomakler

Slični oglasi

Slično u inozemstvu