Popis ponuda
10
10
10
311 029 €
(5 457 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
57 m²
Tufetschstrasse, Turtmann-Unterems
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
57 m²
kupaonice
PRIVILEGIERTE LAGE
Im 1. Stock eines neuen Projekts mit 4 Wohnungen gelegen, bietet diese entzückende 2,5-Zimmer-Wohnung ein angenehmes Wohnumfeld....
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
8dana
Ažurirano:
8dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Tufetschstrasse, Turtmann-Unterems
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.