SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 131 151 €
(11 158 € / m²)
Prodaja
6+
1
191 m²
Route de Jussy, Thônex

spavaća soba6+
stan191 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Grand duplex familial de 7 pièces au c?ur de ThônexDécouvrez un appartement lumineux et spacieux offrant un potentiel exceptionnel pour une vie famili...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Route de Jussy, Thônex
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Neho

Slični oglasi

Slično u inozemstvu