SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 617 517 €
(13 708 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
118 m²
Rütistrasse, Speicher

spavaća sobaatypical
stan118 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Highlights dieser exklusiven DesignerwohnungZwei gedeckte Terrassen mit unverbaubarer, traumhafter Aussicht auf den Bodensee und die sanfte Hügellands...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rütistrasse, Speicher
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tecti AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu