SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
704 731 €
(8 100 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
87 m²
Hauptstrasse, Sissach

spavaća sobaatypical
stan87 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Direkt am ruhigen Bächlein gelegen und mit Blick auf eine grosszügige Grünfläche bietet diese gepflegte Wohnung ein ideales Zusammenspiel aus Lage, Ko...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaZaseban wcKadaTuš kabinaOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaPerilica rublja

Ostalo
Dob ponude: 102dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Hauptstrasse, Sissach
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Grundeigentumer Verband Schweiz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu