SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
673 856 €
(7 325 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
92 m²
Untermattstrasse, Sirnach

spavaća sobaatypical
stan92 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese charmante 3.5-Zimmer-Wohnung in Sirnach bietet ein gemütliches Wohnzimmer und eine moderne, neu eingerichtete Küche. Mit zweiSchlafzimmern, eine...

Ostalo
Dob ponude: 227dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Untermattstrasse, Sirnach
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Properti AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu