SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
643 630 €
(6 704 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
96 m²
Rue de la Blancherie, Sion

spavaća sobaatypical
stan96 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

[b]Exclusivité Acor Immobilier[/b]Cet appartement de 4½ pièces bénéficie d’un emplacement particulièrement recherché, à quelques minutes à pied de la ...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue de la Blancherie, Sion
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ACOR Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu