SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 145 443 €
(9 960 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
115 m²
Chemin Saint-Rémy, Sion

spavaća sobaatypical
stan115 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Idéalement implanté dans l’un des secteurs résidentiels les plus prisés de Sion, cet appartement profite d’une localisation privilégiée : calme, sécur...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Chemin Saint-Rémy, Sion
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ACOR Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu