SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
540 666 €
(5 574 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
97 m²
Route d'Aproz, Sion

spavaća sobaatypical
stan97 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Attique neuf de 2.5 piècesL'appartement est distribué comme suit :- 1 Hall d'entrée avec armoire murale- 1 Cuisine complètement  équipée ouverte sur l...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Route d'Aproz, Sion
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Residence2b Sàrl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu