SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
534 685 €
(5 456 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
98 m²
Chemin du Carolet, Sion

spavaća sobaatypical
stan98 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement neuf de 3.5 piècesL'appartement est constitué comme suit :- 1 Hall d'entrée avec armoire murale- 1 Cuisine équipée ouverte sur l'espace à ...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Chemin du Carolet, Sion
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Residence2b Sàrl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu