SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
623 392 €
(7 891 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
79 m²
Route de Misériez, Sion

spavaća sobaatypical
stan79 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Situé au sein de la nouvelle promotion SAORA, ce superbe appartement de 3.5 pièces en attique bénéficie d’un emplacement privilégié dans le village de...

Ostalo
Dob ponude: 39dana
Ažurirano: 39dana

Lokaliteti

Route de Misériez, Sion
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Comptoir Immobilier Sierre

Slični oglasi

Slično u inozemstvu