SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
658 344 €
(6 454 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
102 m²
Route d'Aproz, Sion

spavaća sobaatypical
stan102 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Rare opportunité - 4,5 pièces refait à NEUF - Centre de SionVenez découvrir cet appartement refait totalement à neuf par des entreprises locales de re...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Drveni podOtvoreni dnevni boravakZaseban wcKadaKuhinjski aparatiNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 64dana
Ažurirano: 64dana

Lokaliteti

Route d'Aproz, Sion
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Follonier FM SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu