SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 037 123 €
(9 178 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
113 m²
Rue des Aubépines, Sion

spavaća sobaatypical
stan113 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

À la Rue des Aubépines, à quelques pas de la Place du Midi, découvrez Aubépines22, une promotion de standing composée de 30 appartements lumineux et 3...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakTerasaPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 130dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue des Aubépines, Sion
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ValCity Sion : Av. de la Gare 6, 1950 Sion

Slični oglasi

Slično u inozemstvu