SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
437 453 €
(3 445 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
127 m²
Rue de Pont-Chalais, Sierre

spavaća sobaatypical
stan127 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement de 4,5 pièces avec une cave, un galetas et un garage-box.Le bien immobilier sera vendu aux enchères par lOffice des poursuites/faillites. ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue de Pont-Chalais, Sierre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ETI experts CH AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu