SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
425 450 €
(3 976 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
107 m²
Rue de Bottire, Sierre

spavaća sobaatypical
stan107 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bel appartement d’une surface PPE de 107 m², traversant et en position d’angle, situé au 1er étage (3ᵉ niveau). Bénéficiant d’une orientation Nord–Sud...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue de Bottire, Sierre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Roch Immobilier Sàrl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu