SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 199 344 €
(7 055 € / m²)
Prodaja
6+
1
170 m²
Chemin de Chantevent, Sierre

spavaća soba6+
stan170 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover this exceptional apartment in Sierre, Switzerland. Featuring 3 bedrooms, it offers a generous 5.5-room living space. Perfectly equipped, it f...

Ostalo
Dob ponude: 62dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Chemin de Chantevent, Sierre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Divinimmo Agence immobilière

Slični oglasi

Slično u inozemstvu