SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 037 249 €
(3 870 € / m²)
Prodaja
6+
2+
268 m²
Dorfstrasse, Seeberg

spavaća soba6+
stan268 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Charmante Bauernhaus Maisonettewohnung im XXL Format. Historischer Charakter trifft auf beeindruckende Grosszügigkeit und vielseitige Nutzungsmöglichk...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Dorfstrasse, Seeberg
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agentur Wyss AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu