SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
659 993 €
(7 674 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
86 m²
Fabrikstrasse, Schübelbach

spavaća sobaatypical
stan86 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Im beliebten Unterwydenhof in Siebnen erwartet Sie diese gepflegte 3.5-Zi-Wohnung in einem Mehrfamilienhaus an angenehmer Wohnlage. Die Wohnung befind...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Fabrikstrasse, Schübelbach
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

i24 immobilien gmbh

Slični oglasi

Slično u inozemstvu