SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
621 831 €
(9 012 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
69 m²
Route du Canal, Saxon

spavaća sobaatypical
stan69 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Omnia Immobilier Valais a le plaisir de vous présenter cette nouvelle promotion de 10 appartements allant du 2.5 pièces au 4.5 pièces prévue pour l'ét...

Ostalo
Dob ponude: 73dana
Ažurirano: 73dana

Lokaliteti

Route du Canal, Saxon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Omnia Martigny

Slični oglasi

Slično u inozemstvu