SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
588 769 €
(7 009 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
84 m²
Route d'Oron, Savigny

spavaća sobaatypical
stan84 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Lumineux 3.5 pièces avec jardin et vue dégagéeIdéalement situé au c?ur du village, à seulement 15 minutes de Lausanne, cet appartement de 3.5 pièces s...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Route d'Oron, Savigny
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Neho

Slični oglasi

Slično u inozemstvu