Popis ponuda
12
12
12
541 159 €
(4 510 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
120 m²
Sanetsch, Savièse
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
120 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Exclusivité Quartier résidentiel calme, à côté de l'arrêt des transports publics Grand balcon semi-couvert avec emplacement table Place de pa...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
5dana
Ažurirano:
5dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Sanetsch, Savièse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.