SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 311 156 €
(10 747 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
122 m²
Route du Château, Savièse

spavaća sobaatypical
stan122 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Vous aimez la chaleur du vieux bois, l'authenticité de la pierre et la modernité ?Ce projet qui allie parfaitement les matériaux nobles et le confort ...

Ostalo
Dob ponude: 67dana
Ažurirano: 67dana

Lokaliteti

Route du Château, Savièse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Rive Droite Groupe Immobilier SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu