SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 996 740 €
(17 515 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
114 m²
Route de Morges, Saint-Prex

spavaća sobaatypical
stan114 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Panorama de rêve Découvrez ce magnifique appartement de 4.5 pièces situé à Rolle. Il se trouve au 1er étage du bâtiment D2.Il se compose comme suit :...

Ostalo
Dob ponude: 153dana
Ažurirano: 113dana

Lokaliteti

Route de Morges, Saint-Prex
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Bernard Nicod | Yverdon Ventes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu