SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
949 225 €
(7 534 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
126 m²
Route des Ronquoz, Saillon

spavaća sobaatypical
stan126 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

En exclusivité, ADM Immobilier vous propose ce spacieux appartement 4.5 pièces réparti sur deux niveaux d'une surface habitable brute d'environ 126 m²...

Ostalo
Dob ponude: 52dana
Ažurirano: 52dana

Lokaliteti

Route des Ronquoz, Saillon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ADM Immobilier Sàrl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu