SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
430 673 €
(6 946 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
62 m²
Sachseln

spavaća sobaatypical
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Region: LocarnesePLZ/Ortschaft: 6614 Brissago, Via R. Leoncavallo 32Objekt Typ: 2 ½-Zimmer-Wohnung mit Terrassen und HallenbadWohnfläche: ca. 62 m2Ter...

Ostalo
Dob ponude: 49dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Sachseln
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

GEIERSBERGER IMMOBILIEN

Slični oglasi

Slično u inozemstvu