SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
196 256 €
(3 925 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
50 m²
Sachseln

spavaća sobaatypical
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Riattazione: siPianio: terzoLocali: 2Balcone: 1Doccia/WC: 1Posteggi: comunali Riscaldamento: accesso gas autonomoSpese: Fr....

Ostalo
Dob ponude: 48dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Sachseln
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

GEIERSBERGER IMMOBILIEN

Slični oglasi

Slično u inozemstvu