SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 820 163 €
(24 269 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Obere Dorfstrasse, Saas-Fee

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Flat Saas-Fee stands at the heart of Lauchernalp, where alpine design meets considered comfort. This 75 m² apartment at residence Tourmaline is set at...

Ostalo
Dob ponude: 277dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Obere Dorfstrasse, Saas-Fee
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Baerz & Co Luxury Homes International

Slični oglasi

Slično u inozemstvu