Popis ponuda
14
14
14
1 145 819 €
(7 690 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
149 m²
Erlenweg, Rothrist
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
149 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Verkehrsanbindung Rothrist (Erlenweg 58)Bahnhof Rothrist: ca 1.1kmÖffentliche Verkehrsmittel (Bushalestelle): ca. 800mDirekte Bahnverbindungen Richtun...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Garaža
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
7dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Erlenweg, Rothrist
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.