SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
459 573 €
(5 968 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
77 m²
Route de Delémont, Rossemaison

spavaća sobaatypical
stan77 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement de 3.5 pièces avec grande terrasse à vendre à Rossemaison.Au cœur de la charmante commune de Rossemaison, à deux pas de Delémont et de tou...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Route de Delémont, Rossemaison
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AXIC SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu