SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
490 904 €
(6 459 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
76 m²
Route de la Gare, Romont

spavaća sobaatypical
stan76 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement de 2,5 pièces de 76 m² avec balcon, situé au 1er étage d'un bel immeuble en pleine campagne à Siviriez.Idéal pour un couple ou une personn...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Route de la Gare, Romont
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Muller Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu