SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
272 724 €
(7 177 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
Route de la Gare, Romont

spavaća soba1
stan38 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Charmant studio de 38 m², situé au rez inférieur d'un bel immeuble au coeur de la campagne dans le paisible village de Siviriez.Idéal pour une personn...

Ostalo
Dob ponude: 87dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Route de la Gare, Romont
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Muller Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu