SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 532 106 €
(23 866 € / m²)
Prodaja
6+
1
148 m²
Chemin de la Plage, Rolle

spavaća soba6+
stan148 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Panorama de rêve Faites de l'exceptionnel votre lieu de résidence Cet appartement neuf de 5.5 pièces se trouve au deuxième étage du bâtiment D3.Il se...

Ostalo
Dob ponude: 113dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Chemin de la Plage, Rolle
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Bernard Nicod | Yverdon Ventes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu