SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
599 672 €
(6 973 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
86 m²
Rue de la Vigne, Riddes

spavaća sobaatypical
stan86 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Pour investisseur. Ce magnifique appartement neuf de 3.5 pièces, situé à Riddes dans une petite résidence de seulement 2 logements, vous propose un ca...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rue de la Vigne, Riddes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

LANIMMO Sàrl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu