SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
639 175 €
(11 414 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
56 m²
Rue du Bugnon, Renens

spavaća sobaatypical
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This real estate project is located in a sought-after neighborhood of Renens, in close proximity to activity centers, public transportation, and educa...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue du Bugnon, Renens
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Jouan - de Rham

Slični oglasi

Slično u inozemstvu