SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 415 760 €
(14 158 € / m²)
Prodaja
4
2+
100 m²
Chemin des Cottages, Prilly

spavaća soba4
stan100 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Dernière opportunité d’acquisition au sein d’une résidence exclusive de seulement 3 logements, ce superbe appartement neuf de 4.5 pièces au 1er étage...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Chemin des Cottages, Prilly
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Eiriz réalisations & Immoblier SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu